איך לבחור תכשיט? הטיפים והעצות לאאוטפיט מנצח..

brooke-cagle-kElEigko7PU-unsplash

לבחירת תכשיט מתלווה לרוב תחושת הנאה מלהיבה ומסעירה. תכשיט הוא פריט סנטימנטלי שהולך לסמל עבורך מגוון זכרונות מקסימים וחוויות מעצימות. 

בתוך כל השפע הקיים בעולם התכשיטים, קל לעתים להיאבד בתהליך הבחירה ולשקוע בהתלבטויות קשות. איך מקבלים החלטה גורלית כמו איזה תכשיט ילווה אותי למשרד? האם אשתמש יותר בתכשיטי זהב או שהבחירה הנכונה עבורי היא דווקא תכשיטי כסף?

על השאלות הללו ועוד, הגענו לענות במדריך מפורט שיעניק לך את מיטב הטיפים וכללי האצבע לעקוב אחריהם:

למה התכשיט עתיד לשמש אותי?

הדבר הראשון שעלייך לקחת בחשבון בעת בחירת תכשיט הוא המטרה שלשמה את רוכשת אותו. תכשיטים לעבודה יאופיינו בד”כ בקלילות ובנוחות מקסימלית. אין טעם בלהגיע עם עגילים נופלים אימתניים למשרד מכיוון שהם סתם עתידים להסתבך בשיער בתוך יום עבודה ארוך. בנוסף, צמידים קלילים וטבעות נוחות הם מאסט, במיוחד אם יום העבודה שלך מאופיין בהרבה הקלדה על המחשב ועבודה משרדית.

כשאת בוחרת תכשיטים לעבודה, הטבעות והצמידים שעלייך צריכים להיות עשויים מחומרים איכותיים. ביום עבודה ארוך אדם שוטף את הידיים מספר רב של פעמים (במיוחד בתקופה הנוכחית…) וחשוב לענוד תכשיטים מחומרים שלא יאבדו מהברק שלהם לאורך זמן או אפילו חלילה ישחירו. עבור מטרה כזו, שווה להשקיע בטבעת כסף איכותית וצמידי כסף שישארו איתך לאורך זמן.

אם באפיון תכשיטים לעבודה עסקנו בעיקר במידת הפרקטיות שלהם, תכשיטים לאירוע הם כבר אופרה אחרת. בתכשיטים לחתונה או תכשיטים לכל שמחה אחרת הפוקוס הוא על הגלאם, הנצנוצים ובעיקר על תשומת הלב.

השרשרת יכולה להיות ארוכה מתמיד ולהשתלב בתוך שמלה פתוחה. הצבעים יכולים להיות בוהקים ותכשיטים מאבני חן יכולים להוסיף צבע וחינניות. עגילים לאירוע יכולים להיות יצירתיים יותר שכן לרוב השיער אסוף ומסודר ואין חשש שהם יסתבכו בשיער. כלל האצבע בבחירת עגילים הוא האאוטפיט המלא איתו את הולכת, קודם בוחרים אותו ואז בוחרים מה יכול להשתלב על האוזן. 

הטבעות לאירוע יכולות להיות רחבות וארוכות יותר. טבעת אבן חן גדולה ומאסיבית יכולה לשלוט ולהכתיב את הטון על פרק כף היד. כך גם בצמידים אגב, עבור אירוע שווה להתמקד בצמיד אחד גדול ומרגש על פני מספר צמידים דקים וסולידים.

איך לבחור תכשיטים, איך להתאים תכשיט

צבע העור

גוון העור משחק אף הוא תפקיד בבחירת התכשיט הנכון עבורך. אם גוון העור שלך בהיר, כדאי לתת צ’אנס לתכשיטי זהב צהוב. שרשרת זהב יכולה לבלוט על העור שלך ולשדרג פלאים את האאוטפיט. גוון עור כהה יותר זוכה למגוון רחב של אפשרויות, שכן אין את הסכנה שתכשיטים יראו חיוורים עליו. בעלות גוון עור כהה (או אפילו כהה “לייט”) יכולות לענוד תכשיטי כסף, תכשיטי זהב צהוב ואף תכשיטי רוז גולד.

אורך האצבעות ומפרק היד

בעת בחירת טבעות, לאורך האצבעות שלך תפקיד מכריע לנראות התכשיט עצמו. אם יש לך אצבעות ארוכות ודקות, אפשר להתפרע ולענוד טבעות מטפסות וטבעות כסף מעוצבות שתופסות נפח יותר דומיננטי על כף היד. אם יש לך אצבעות קצרות יותר, טבעת כסף או טבעת זהב עם אבן חן קטנה שמשובצת עליהן יכולות להיות בדיוק התוספת האלגנטית שחיפשת ואף ליצור את התחושה של אצבעות ארוכות יותר (מכיוון שהטבעת עצמה צרה היא יוצרת את האשליה הזו).

שילוב בין התכשיטים

כלל האצבע החשוב ביותר הוא שתכשיט מוצלח הוא תכשיט שיש לו הרמוניה עם שאר התכשיטים שאת עונדת. עגילי כסף ילכו עם שרשרת כסף וצמידי זהב כדאי לענוד על זרוע שבקצה שלה טבעת זהב. התמקדות בסינרגיה הזו בין התכשיטים תיצור עבורך את הלוק המנצח.

ORNATO LOGO
ORNATO – תכשיטים שאי אפשר להוריד מהם את העיניים

תגובות

שתפו כתבה זו
שיתוף ב facebook
שיתוף ב linkedin
שיתוף ב whatsapp
שיתוף ב email

אולי יעניין אותך גם:

0
    סל הקניות שלי
    העגלה שלך ריקה
      הפעלת קופון