email-logo

יש לך עסק מיוחד?
הגיע הזמן לשתף אותו עם כולם

בפלטפורמה של Treepo נפגשים קונים עם עסקים שמוכרים מוצרי איכות שמיוצרים כאן, בארץ שלנו.

זה הזמן לפתוח חנות אינטרנטית בכמה דקות, בלי התחייבות,
ופשוט להתחיל למכור יותר.

למה Treepo?

כי בכל חודש מבקרים באתר

עשרות אלפי גולשים

0 גולשים

🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👨🏻👩🏼👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👨🏻👩🏽👨🏻👩🏼👨🏼‍🦳🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👨🏻👩🏼👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👨🏻👩🏼👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👩🏼‍🦱👨🏻👩🏼👩🏼‍🦱👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👩🏼‍🦱👩🏼👨🏼‍🦳🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👨🏻👩🏼👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👨🏻👩🏼👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👩🏼‍🦱👨🏻👩🏼👩🏼‍🦱👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👩🏼‍🦱👨🏻👩🏼👩🏼‍🦱👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👨🏻👩🏼👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👨🏻👩🏼👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👩🏼‍🦱👨🏻👩🏼👩🏼‍🦱👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👨🏻👩🏼👩🏼‍🦱👨🏼‍🦳👩🏻👩🏽👩🏼‍🦱👨🏻👩🏼👩🏼‍🦱👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👨🏻👩🏼👩🏼‍🦱👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👨🏻👩🏼👩🏼‍🦱👨🏼‍🦳👩🏻👩🏽👩🏼‍🦱👨🏻👩🏼👩🏼‍🦱👨🏼‍🦳👩🏻🧑🏽👨🏾‍🦳👨🏿‍🦱🧑🏼‍👨🏽🧑🏻👩🏽👨🏻👩🏼👩🏼‍🦱👨🏼‍🦳👩🏻

שרוצים לקנות איכות ישראלית מהעסקים הכי מיוחדים בארץ. בלי מתווכים ובלי סיבוכים.
כשיש לך חנות ב-Treepo - הם יכולים לקנות ממך.

תוך כמה דקות יש לך חנות אינטרנטית משלך,
עם כל מה שצריך כדי למכור איכות ישראלית, אונליין.
ובמחיר הוגן, החל מ-79 ש”ח לחודש.

מערכת ניהול עשירה, כוללת ניהול מלאי, ניהול מבצעים,
הנחות, קופונים ועוד המון אפשרויות מתקדמות.
עם ממשק נוח וידידותי למשתמש, מותאם כמובן גם לנייד.

חוויית משתמש מתקדמת, עם התראות WhatsApp בכל הזמנה חדשה וקישור ישיר לשיחה עם הלקוח.

חיזוק הנוכחות הדיגיטלית לעסק שלך
עם מנוע ה-SEO המתקדם של Treepo, שיעזור להציג את המוצרים שלך בראש רשימות תוצאות החיפוש.

ליווי צמוד של צוות ההצלחה של Treepo
עם מטרה אחת בלבד – לעזור לך למכור יותר, אונליין.

טריפיונרים מספרים

איך זה עובד?

נרשמים

הרשמה לתקופת ניסיון של 30 יום תוך פחות מדקה. ללא התחייבות, ללא הכנסת פרטי תשלום.

מעצבים

מעלים רקע, לוגו ומוצרים, מגדירים משלוחים, כמה טאצ'ים אחרונים וסיימנו. הכל בממשק נוח קל וידידותי.

זהו, החנות באוויר!

בכל הזמנה חדשה תקבלו מאיתנו הודעת WhatsApp עם כל הפרטים וקישור ישיר לשיחת WhatsApp עם הלקוח.

נרשמים

הרשמה לתקופת ניסיון של 30 יום תוך פחות מדקה. ללא התחייבות, ללא הכנסת פרטי תשלום.

מעצבים

מעלים רקע, לוגו ומוצרים, מגדירים משלוחים, כמה טאצ'ים אחרונים וסיימנו.
הכל בממשק נוח קל וידידותי.

זהו, החנות באוויר!

בכל הזמנה חדשה תקבלו מאיתנו הודעת WhatsApp עם כל הפרטים וקישור ישיר לשיחת WhatsApp עם הלקוח.

מה קורה לאחר תקופת הניסיון?

כל עסק שמתחיל למכור עם Treepo מקבל את כל מה שיש לנו להציע,
ללא הגבלה, בחינם, למשך 30 יום, ללא התחייבות.
רק לאחר 30 יום, אם רוצים להמשיך, בוחרים באחת מהחבילות שלנו.

שאלות נפוצות

קהילת הטריפיונרים, שהיא קהילת המוכרים של Treepo, מורכבת ממגוון ענק של עסקים כחול לבן. זוהי קהילה של עסקים מקומיים ומיוחדים, שמוכרים מוצרים תוצרת הארץ ובאיכות גבוהה.
קהל הקונים באתר הוא קהל מקומי שמחפש לרכוש מוצרי איכות שיוצרו כאן, בארץ שלנו, מוצרים באיכות ישראלית.
אם גם אתם מוכרים מוצרי איכות כחול לבן – הגעתם למקום הנכון.
הצטרפו ולא תתחרטו. אנחנו מחכים לכם 😃

חנות אינטרנטית מתאימה לכל עסק שמעוניין למכור יותר באונליין. מצאתם את עצמכם עונים ללקוחות חדשים את אותה תשובה, על אותה השאלה, לגבי המוצר/המחיר/המשלוח? אם כן, כנראה שזה הזמן לפתוח חנות ולחסוך לעצמכם זמן יקר והקלדות מיותרות. אנחנו כאן כדי לאפשר לכם להתעסק במה שחשוב לעסק. עם Treepo זה עניין של כמה דקות ויש לכם חנות אינטרנטית, משלכם, עם כל מה שצריך כדי למכור איכות ישראלית, אונליין.

עוד נוכחות דיגיטלית, בפלטפורמות הנכונות, עוזרת למכור יותר. במיוחד בתקופה האחרונה, כשהמכירות באונליין שוברות שיאים, עסקים שרוצים להגדיל מכירות צריכים להיות נוכחים בכמה פלטפורמות. הנוכחות ב-Treepo לא נועדה להחליף את האתר שלכם, אלא לחשוף אתכם לקהל קונים גדול, ובסופו של דבר – פשוט למכור יותר.

ההרשמה הראשונית לוקחת פחות מדקה, לאחר מכן תוכלו לעצב את החנות ולהעלות מוצרים בקצב שלכם. אם אתם ממהרים, אין בעיה לסיים את כל התהליך בפחות משעה. אבל אנחנו ממליצים בחום להשקיע בחנות, גם אם זה ייקח קצת יותר, כדי להעניק ללקוח את החוויה הטובה ביותר.

כדי לפתוח חנות עם Treepo אין צורך בשום ידע מקדים בתכנות או בבניית אתרים. כולנו עובדים ללא הפסקה כדי להקל כמה שאפשר את תהליך הבנייה ותפעול החנות. יצרנו עבורכם תהליך קצר, פשוט וכיפי. בניית חנות מעולם לא הייתה כל כך פשוטה. ספקנים? תנסו ותראו 😁

את החנות תוכלו לתחזק בעצמכם בקלות, מהנייד או מהמחשב. כל מוכר בפלטפורמה של Treepo מקבל גישה לממשק ניהול נוח ואלגנטי, דרכו אפשר לנהל את החנות. בכמה קליקים תוכלו להעלות מוצרים, לעדכן מבצעים, להנפיק קופונים או להשתמש בכל אחת מהיכולות המתקדמות בפלטפורמה. הכול כדי להקל עליכם ולעזור למכור יותר איכות ישראלית, אונליין.

כל הטריפיונרים נהנים מתמיכה של צוות ההצלחה האגדי של Treepo שילווה אתכם ויעזור בכל שלב – מההרשמה ועד תחזוקת החנות השוטפת. לצוות ההצלחה יש מטרה אחת בלבד – לעזור לכם למכור יותר איכות ישראלית, אונליין

האפשרויות לקבלת תשלומים באונליין מעולם לא היו רבות כל כך, לפעמים נדמה שבכל יום נוצרת אפליקציה חדשה להעברת כספים. אנחנו יודעים שלכל עסק האמצעי המועדף עליו לגביית תשלום, וזו הסיבה שאנחנו משאירים לכם את האפשרות להחליט איך נוח לכם לגבות תשלומים. בחנות שלכם תוכלו להגדיר בקלות אילו אמצעי תשלום אתם מקבלים. המידע הזה יוצג ללקוח בצורה ברורה ופשוטה כשיזמין מכם. לאחר ביצוע ההזמנה תוכלו ליצור עם הלקוח קשר כדי לתאם את המשלוח והתשלום. כך תקבלו את התשלום איך שתבחרו, בצורה הנוחה לכם ביותר.

טריפיונרים בחבילה הפופולרית ומעלה יכולים לחבר מסוף סליקת אשראי אינטרנטי של חברת MAX לחנות שלהם ב-Treepo. לאחר פתיחת המסוף של MAX נחבר עבורכם את המסוף לחנות שלכם ב-Treepo.

Treepo אינה חברת משלוחים, אלא פלטפורמה שמחברת בין קונים למוכרים של מוצרים באיכות ישראלית. אנחנו משקיעים המון זמן ומאמצים בעזרה לכל מוכר עם כל מה שצריך כדי למכור יותר באונליין. זו הסיבה שאנחנו מקפידים לפנות לספקים מקומיים שמציעים שירותים משלימים לעסקים (למשל חברות משלוחים) ולדאוג להצעות מחיר אטרקטיביות עבור קהילת המוכרים באתר. כל טריפיונר יכול ליהנות מההטבות האלו.

גולשים מגיעים לאתר ממגוון ערוצים: רשתות חברתיות, ניוזלטר לקונים, מגוון אמצעי פרסום דיגיטליים שונים וכמובן בצורה ישירה לאתר. בנוסף, בזכות מנוע ה-SEO המתקדם של Treepo, חלק עצום מהמבקרים באתר מגיע מחיפושים המבוצעים במנועי החיפוש (Google). חנות בפלטפורמה של Treepo תעניק לכם קידום אורגני ותעזור להציג את המוצרים שלכם בראש רשימת תוצאות החיפוש ב-Google.

אז אם זה לא היה ברור עד עכשיו, אנחנו פה כדי שתמכרו יותר.
אין מה להפסיד, ויש המון מה להרוויח.
הצטרפו עכשיו לקהילת הטריפיונירים ולא תתחרטו, מבטיחים! 😁
*בהשארת הפרטים ולחיצה על הצטרפות אתם מסכימים שניצור אתכם קשר
0
    סל הקניות שלי
    העגלה שלך ריקה
      הפעלת קופון